Büyükesat Mah. Koza 1.Cad No:161

Özel direksiyon dersi

Sürücü Belgesi olan veya almayı düşünenler sürücü adayları için Esat Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu ve Direksiyon Geliştirme Merkezi olarak Özel Direksiyon Dersi vermekteyiz.

Kursumuzdan Özel Direksiyon Dersi almayı düşünenlerin bilmesi gereken haller.

Randevu: Direksiyon dersi almak için sizin istediğiniz gün ve saatlerde önceden randevu alarak işlerinizi aksatmadan eğitim alabilirsiniz.

Ders Saatleri: Her gün 09:00 – 20:00 saatleri arasında direksiyon eğitimi verilmektedir.

Ücret: Bir ders direksiyon eğitim ücreti KDV dahil 600 TL. Bu ücrete öğretmenin ders saat ücreti, yakıt ücreti ve eğitim esnasında meydana gelebilecek hasar ve trafik cezaları ücrete dâhildir.

Eğitim Güzergâhı: Direksiyon eğitimi yapılacak güzergah Sürücü Adayının düzeyine göre akan trafikte Direksiyon Usta Öğreticisi tarafından seçilir. Ayrıca sizin sık kullandığınız güzergâh ta da eğitim verilebilir. Örneğin eviniz ile iş yeriniz arasında direksiyon dersi alabilirsiniz.

Eğitim Aracı: eğitim araçlarımız sürücü adaylarının rahat ve kolay öğrenebileceği ve  2022 Model Hyundai i20 dir.

Ne Kadar Sürede Öğrenilir: Yaklaşık olarak 14 saat direksiyon dersi alarak trafiğe çıkacak hale gelirsiniz.

Eğitim Veren Öğretmenler: Direksiyon eğitimi veren usta öğreticilerimiz profesyonel eğitimciler olup milli eğitim direksiyon usta öğreticilik belgelerine sahiptirler.

Direksiyon Eğitimimizin Amacı: Kendisinin ve başkalarının can ve mal güvenliğini tehlikeye atmayan ve trafik kurallarının dışına çıkmadan güvenli ve kontrollü sürüş yapacak ”BİLİNÇLİ ve GÜVENLİ SÜRÜCÜ” ler yetiştirmektir.


2022 © Esat Sürücü Kursu. Tüm hakları saklıdır. Renee Design Lab